Yardım Xiaomi Redmi Note 10 Mojito ve Pro Repair

Yazdır

samet37

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eki 2020
8
1
3
37
Efs yedeği almadım..
twrp kurdum sonrasında dft pro ile plakayı yazdım... sonra efs sildim ama açmıyor.. rsa koruması var bınlarda öğrendim

twrp yükleyerek sonrasında

adb shell

setprop sys.usb.config diag,adb

dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst1
dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst2
dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/fsg
dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/fsc

bu kodları bi dener misin? açılacak mı cihaz? adb shell den sonra su kodu yazma direkt sonraki kodu yaz diag port açası lazım.

Son düzenleme:

samet37

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eki 2020
8
1
3
37
Henüz yapamadım hocam yalnızca note 10s dosyaları var elimde 10 proyu henüz çözemedim
orjinal qcn yedeğinde imei değiştirip tekrar yüklediğimizde ne oluyor? Ben modem silmeden denedim değişmedi modem silince tekrar orjinal efs yüklesek düzelliyor mu? modem silersem tekrar yükleyemem diye cesaret edemedim.

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
orjinal qcn yedeğinde imei değiştirip tekrar yüklediğimizde ne oluyor? Ben modem silmeden denedim değişmedi modem silince tekrar orjinal efs yüklesek düzelliyor mu? modem silersem tekrar yükleyemem diye cesaret edemedim.
Orjinal yedeklerinizi alın modem yedeği de alın tekrar yazılım indirmekle uğraşmayın ama boşa uğraşmış olursunuz normal yollarla yapılabilen bir cihaz değil.

TornadoMedo

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Haz 2021
2
0
1
33
Imei repair işlemi çözüldü mü note 10 pro'da , cihazı aldım ama baya tedirgin ediyor.