Yardım Xiaomi Redmi Note 10 Mojito ve Pro Repair

Yazdır

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
Halabda paylaşıldı ama sabahına kaldırdılar
halep teki sunny dosyuaları da sahte bu arada indirmeden anladım. fw adının sonundaki hash bilgileri mojitoya ait. iki cihazda isim olarak redmi note 10 olarak geçiyor. fabrika üretim başladıktan sonra acaba sadece anakart için android kod adını mı değiştirdi. yoksa gerçekten iki farklı model mi var. ikinci olasılık daha yüksek ama sunny yazılım çıkmaması da 1. ihtimali arttırıyor varsayım tabi

zuydicigni

Yeni üye
Yasaklı üye
23 May 2021
22
2
3
41
sunny nin romu bile yok eng fw nasıl buldunuz :D
redmi note 10 cihazı sunny ve mojito ikiside aynı şey
sana bunu şöyle anlatayım stock rom indirirsin ismi "mojito_global_images_V12.0.7.0.RKGMIXM_20210416.0000.00_11.0_global_f13a7ddea1" budur dosyanın yüklersin telefona sonra telefonun id model numarası gibi şeyleri gösteren program var ismi "device info" bununla bakarsın id model numarasına filan sunny yazar mojito yazmaz hiçbir biyerinde umarım anlamışsındır.

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
redmi note 10 cihazı sunny ve mojito ikiside aynı şey
sana bunu şöyle anlatayım stock rom indirirsin ismi "mojito_global_images_V12.0.7.0.RKGMIXM_20210416.0000.00_11.0_global_f13a7ddea1" budur dosyanın yüklersin telefona sonra telefonun id model numarası gibi şeyleri gösteren program var ismi "device info" bununla bakarsın id model numarasına filan sunny yazar mojito yazmaz hiçbir biyerinde umarım anlamışsındır.
aksine bende baktım sunny de mojito yazıyor ama fasboot adı sunny indirdiğim mojito roma bakacam yükleme scrtiptinde sunny yazıyorsa dediğin doğrudur.

EDİT: Baktım mojito diye yazan romun sadece dosya adı cihazın gerçek kod ismi sunny fastboot adı android adı sunny mtp adı mojito. ikisi de aynı sadece geliştirme sürecinde isim değişikliğine gidilmiş.

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
aksine bende baktım sunny de mojito yazıyor ama fasboot adı sunny indirdiğim mojito roma bakacam yükleme scrtiptinde sunny yazıyorsa dediğin doğrudur.

EDİT: Baktım mojito diye yazan romun sadece dosya adı cihazın gerçek kod ismi sunny fastboot adı android adı sunny mtp adı mojito. ikisi de aynı sadece geliştirme sürecinde isim değişikliğine gidilmiş.
Eng yi denediniz mi ?

zuydicigni

Yeni üye
Yasaklı üye
23 May 2021
22
2
3
41
birkaç sitede redmi note 10 eng rom diye yazmışlar indirdim dosya ismi redmi note 10 içindeki kodlara baktım note 8 çıktı dikkatli olun.

Son düzenleme:

zeyd allahverdi

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Eki 2019
12
0
1
36
şimdi ben imeiyi yazdım ama hizmet yok imeiler sağlam ne yapıla bilir bi yardımcı olsanız ustalar